O nás

Kontaktujte nás

Naše firma vznikla v roce 2008, tehdy jsme se rozhodli uplatnit naše znalosti z oboru v praxi. Po absolvování několika školení zaměřených na širokou škálu barev nejrůznějších značek (z nichž nejznámější jsou HET, PRIMALEX, MISTRAL, COLORLAK či BALAKOM) nebo ty méně známé (jako DULUX, JOHNSTONE'S) jsme získali nemalé zkušenosti, kterými jsme uspokojili již nejednoho z našich zákazníků. Naší prioritou je zejména Vaše spokojenost, která je charakteristická do současnosti nulovým procentem reklamací a spoustou spokojených zákazníků, kteří se na nás v případě potřeby ohledně modernizace svého bydlení s důvěrou obrací. Věříme, že i v dalších letech svou klientelu rozšíříme a svou prací a službami, kterými naše firma disponuje, Vám zajistíme útulný domov a pohodu při řemeslných pracích.

Nevíte si rady co se starými stěnami, okny, vraty či fasádou?

Nátěr dřevěné konstrukce

Po dohodě s naší firmou za vámi přijedeme a bezplatně poradíme jak daný problém řešit, jaký materiál zvolit či jak bude naše firma postupovat při realizaci daného díla.

Nevěšte hlavu a obraťte se nás 

Přemýšlíte, jak oživit váš interiér a nevíte jak na to?

Tapetování

Naše firma nabízí široký výběr barev i tapet a to nejrůznějších odstínů. Neváhejte a zavolejte nám, váš interiér bezplatně navrhneme a vše s maximální pečlivostí zrealizujeme.

Nechte tento úkol na nás 

Chcete malovat, natírat či tapetovat, ale bez starostí?

Uklidíme po malování

Nabízíme Vám maximální služby a to od A do Z, kdy vymalujeme nebo natřeme či vytapetujeme a poté zajistíme opětovné nastěhování nábytku a kompletní úklid.

Ani tohle není žádný problém 

Chcete zkrášlit vaše bydlení a rozhodli jste se pro naší firmu?

Kontaktujte nás

Staňte se jedním z mnoha našich spokojených zákazníků, protože Vaše spokojenost je naším cílem. Hodnocení naší firmy najdete na Firmy.cz i Google.

Už nyní se těšíme na Váš telefonát