Malířské a natěračské práce Třebíč

O nás

Naše firma vznikla v roce 2008, tehdy jsme se rozhodli uplatnit naše znalosti z oboru v praxi. Po absolvování několika školení zaměřených na širokou škálu barev nejrůznějších značek (z nichž nejznámější jsou HET, PRIMALEX, MISTRAL, COLORLAK či BALAKOM) nebo ty méně známé (jako DULUX, JOHNSTONE'S) jsme získali nemalé zkušenosti, kterými jsme uspokojili již nejednoho z našich zákazníků. Naší prioritou je zejména Vaše spokojenost, která je charakteristická do současnosti nulovým procentem reklamací a spoustou spokojených zákazníků, kteří se na nás v případě potřeby ohledně modernizace svého bydlení s důvěrou obrací. Věříme, že i v dalších letech svou klientelu rozšíříme a svou prací a službami, kterými naše firma disponuje, Vám zajistíme útulný domov a pohodu při řemeslných pracích.

Nevíte si rady co se starými stěnami, okny, vraty či fasádou?

Nevěšte hlavu a obraťte se na naši firmu!

Po dohodě s naší firmou za vámi přijedeme a bezplatně poradíme jak daný problém řešit, jaký materiál zvolit či jak bude naše firma postupovat při realizaci daného díla.

Přemýšlíte, jak oživit váš interiér a nevíte jak na to?

Nechte tento úkol na nás!

Naše firma nabízí široký výběr barev a nejrůznější odstíny. Neváhejte a zavolejte nám, barvy do interiéru bezplatně navrhneme a vše s maximální pečlivostí zrealizujeme.

Chcete malovat, natírat či tapetovat, ale nechcete s tím mít žádné starosti?

Ani tohle není žádný problém!

Nabízíme Vám maximální služby a to od A do Z, kdy vymalujeme - natřeme - vytapetujeme, poté zajistíme opětovné nastěhování nábytku a kompletní úklid.

Chcete zkrášlit vaše bydlení a rozhodli jste se pro naší firmu?

Už nyní se těšíme na Váš telefonát. Staňte se jedním z mnoha našich spokojených zákazníků, protože Vaše spokojenost je naším cílem.